KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14245296
nr 1424 5296
Akvarell
Arvid Hägg. Fiskebåt. Signerad, daterad 1909. Akvarell, bildmått: 22x13cm, yttermått inklusive ram: 39x31cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:52:44
300 kr
350 kr